Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Konkurz - čašník, chyžná. kuchár VIKING RIVER CRUISES

Nasa spolocnost ponuka ucast na konkurze pre jednu z najlepsil lodnych spolocnosti na svetovom trhu, ktorou je lodna spol. VIKING RIVER CRUISES. Ide o lodnu spolocnost, ktora kazdym rokom rastie a kazdym rokom jej pribudaju stale nove lode a tak rozsiruju svoju flotilu.

Konkurz sa bude konat 1.Júla 2015 a zastupcovia lodnej spolocnosti priletia zo Svajciarska do Bratislavy aby sa stretli so zaujemcami o pracu na lodi a ponukli im pracu na sezonu 2015 popripade na sezonu 2016.

Lodna spolocnosti VIKING ponuka svojim klientom vyhodne pracovne zmluvy a to Svajciarkse, alebo Francuzske kde odvody do poistovni su odvadzane vo Svajciarsku alebo vo Francuzsku. U spolocnosti mate moznost rozvijat svoje kvality a zaroven zvysovat odbornost v hotelovych sluzbach. Vela Slovakov, ktori kedysi zacali na najnizsich prieckach v tomto momente uz pracuju na manazerskych poziciach. Praca na lodi sa stala pre nich nie len splnenym snom, ale taktiez zivotnym stylom v ktorom chcu pokracovat aj nadalej.

Praca na lodi je vhodna nielen pre uchadzacom o kratkodoby zaujem ale predovsetkym o zaujemcov, ktori chcu na lodiach nieco dosiahnut a zotrvat so spolocnostou niekolko rokov.

Obsadzuju sa pozicie ako Chef de Rang / Casnik, Sous Chef, Chef de Partie, Commi de Cuisine, Utility / Kuchar, Cabin stewardess / Chyzna.

Vyzaduje sa aktivna znalost Anglickeho jazyka a prax v oblasti gastronomie a hotelovych sluzieb najlepsie za posledne 2-3 roky v 4* hoteloch. V pripade dozvediet sa viac o lodnej spolocnosti nevahajte prosim navstivit nasu stranku kde mate moznost prezriet si aj kratke video o spolocnosti.

http://www.concordiaagency.com/viking-river-cruises.php

http://www.youtube.com/watch?v=Va9tzM6uV2M
Cena: dohodou
vytlač inzerát - Konkurz - čašník, chyžná. kuchár VIKING RIVER CRUISES zobraziť na mape export do word-Konkurz - čašník, chyžná. kuchár VIKING RIVER CRUISES návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Martin Janosik
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Telefón:02/43 63 2448
Web:concordiaagency.com
Pridaný:6. 11. 2015
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.