Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Telefóny Xiaomi, Doogee, iget BLACKVIEW, Oukitel

Zháňate nový mobilný telefón, ale neviete, ktorý mobilný telefón si v mori ponúk vybrať? V tom prípade pre vás máme zaujímavú ponuku mobilných telefónov značiek Xiaomi Doogee, iget, BLACKVIEW alebo Oukitel a veľa ďalších. Spomínané telefóny ponúkaju svojím užívateľom celý rad výhod, ktoré sú nedoceniteľné. Mobilné telefóny ponúkaju dokonalé a funkčné fotoaparáty, s ultratenkým displejom a s neuveriteľnými farbami. Záleží tak čisto na vás, akému telefónu dáte prednosť. Telefóny navyše ponúkajú tiež Dual SIM, čo je funkcia, ktorú ocenia všetci, kto radi využívajú mobilný telefón nielen osobné, ale aj na pracovné účely. Viac sa o týchto revolučných telefónoch dozviete na webovej stránke https://www.supermobily.sk.
Cena: dohodou
vytlač inzerát - Telefóny Xiaomi, Doogee, iget BLACKVIEW, Oukitel zobraziť na mape export do word-Telefóny Xiaomi, Doogee, iget BLACKVIEW, Oukitel návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:SUPERMOBILY. sk
Kraj:Trenčianský kraj
Mesto:Myjava
Web:supermobily.sk/
Pridaný:22. 5. 2019
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent SUPERMOBILY. sk má 1 inzerát